Altındağ Termoteknik Servisi

ALTINDAĞ TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ MERKEZ SERVİSİ

33Beyaz eşya bakımı da yapan servis elemanlarımız, kış aylarının vazgeçilmez cihazı kombilerin ve yaz aylarının vazgeçilmez cihazı olan klimaların bakımlarını, en etkili çözümlerle gerçekleştirmektedir. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz Altındağ termoteknik servisi olarak aradığınız sağlıklı hizmeti sunmaktadır.

Kombi bakımı son baharda yapılmalıdır. Özellikle kışın soğu bastırmadan yapılmalıdır. Yaz aylarında da bunaltıcı sıcaklar başlamadan, klima bakımı yapılmalıdır. Kışın ve yazın rahat etmek için bu önemli bir husustur.

Klima bakımı, Altındağ termoteknik servisi elemanları tarafından, filtre, fan ve polen gibi parçaların temizlenmesi ile başlar. Daha sonra, geri kalan kısımların tetkiki yapılır ve gerekli parçalar tedarik edilir. Gerekli bakımlar, cihaz sahibinin onayı ile yapılır.

Kombi bakımı ise, yine işinin uzmanı olan servisimiz tarafından, cihazı yerinde çalıştırması ile başlar. Kombi cihazının yerinde çalıştırılması ile sıcak su üretimi, peteklerin ısınması ve fanın çalışması gibi testlerle, gerekli bakım işlemleri yapılır. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimlidir. Uzman ekiplerimiz profesyonel çalışma sistemleri ile kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir