Bahçelievler Termoteknik Servisi

BAHÇELİEVLER TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

22Kış aylarında sürekli çalışan kombi, yaz aylarında sürekli çalışan klimalar ve sürekli çalışan beyaz eşyalar, zamanla deforme olmaya başlamaktadır. Bu nedenle, yıllık periyodik bakım işlemleri, cihazların daha sağlıklı çalışmasına neden olacaktır. Sağlıklı servis hizmeti için, işinin uzmanı olan teknik servis elemanlarına ihtiyaç vardır. Aradığınız sağlıklı servis işlemleri Bahçelievler termoteknik servisi elemanları tarafında sağlanmaktadır.

 

Kombi bakımı kış aylarından önce, soğuklar bastırmadan yaptırılmalıdır. Bunun nedeni ise, kış aylarında kombi kullanırken sıkıntı çekmemek içindir. Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan klima bakımları ise, yaz ayları girmeden önce yapılmalıdır. Klimaların sağlıklı çalışması, yaz aylarında rahat etmeniz için önemlidir.

 

Kombi bakımı, cihazın çalıştırılması ile başlar. Bahçelievler termoteknik servisi, suyun ısınmasını, peteklerin ısınmasını ve bacanın çalışmasını test eder ve gerekli bakım işlemlerini belirler. Bu işlemler, ev sahibinin onayı ile gerçekleşir.

 

Klima bakımı ise, polen, filtre ve fan temizliği ile başlar. Fanın çalışma işlemleri test edildikten sonra, gerekli yedek parçalar hesaplanır ve bakım işlemi yapılır. Bakım işlemleri, işinin uzmanı olan ve sertifikalı çalışan uzman ekiplerimiz tarafından yapılır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir