Balgat Termoteknik Servisi

BALGAT TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

44Sertifikalı ve eğitimli olan ve etkili çözümler sunan Balgat termoteknik servisi elemanları, sağlıklı teknik servis işlemleri ile kısa zamanda, klima, kombi ve beyaz eşya yıllık bakımını gerçekleştirmektedir.

Yıllık bakımlar belli zamanlarda yapılmalıdır. Aksi halde, kışın kombisiz, yazın klimasız kalabiliriz. Bu nedenle kış soğukları gelmeden kombi, yaz sıcakları gelmeden klima bakımı yapılmalıdır.

Kombi bakımında uzman olan Balgat termoteknik servisi elemanları, etkili çözümler sunmaktadır. Etkili çözüm işlemleri, cihazın çalıştırılması ile başlar. Su ısıtan kısım, sıcak su tesisatı, peteklerin ısınması, cihazın diğer aksamları ve baca kısmı, tek tek analiz edilir. Eksiklikleri tespit edilip, bakım işlemleri yapılır.

Klima bakımında üstün çözüm tekniklerine sahip olan servis elemanlarımız, filtre, polen ve fan temizliği ile klima bakımına başlar. Daha sonra ise, diğer parçalar tek tek analiz edilir ve gerekli parçalar temin edilir. Bu parçaların temini ve bakım işlemleri ise, kısa zamanda bitirilmektedir.

Uzman çözüm sistemleri ile oldukça pratik çözümler sunan ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Kısa zamanda iş teslimi yaparak, pratik çözümler sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir