Batıkent Termoteknik Servisi

BATIKENT TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

22Klima bakımında uzman olan ve işinin ehli olan servisimiz, sağlıklı ve etkili servis hizmetleri için, en iyi hizmeti sunmaktadır. İşinin ehli kişilerden oluşan ekibi yanında, başarılı sonuçlar elde eden Batıkent termoteknik servisi elemanları, etkili çözümler sunmaktadır. İşini uzmanı olan ve aradığınız hizmeti sunan ekipler, pratik çözümlerle bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Pratik çözümlerle adından sıkça bahsettiren Batıkent termoteknik servisi, kış aylarında aksaklık yaşamamak için, kombi bakımının kış aylarından önce yapılmasını tavsiye etmektedir. Yaz aylarında rahat etmek için yaz ayları girmeden klima bakımlarını yaptırmak gerekir.

Kombi bakım işlemlerinde başarılı olmak için, servisimiz profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Cihazı sökmeden kısa sürede bakım işlemlerini bitiren servisimiz, sıcak su üretimi, petek ısınması, bacaların çalışması, su pompalama ve diğer özellikleri tek tek test edip, yıllık bakım işlemlerinden geçirmektedir.

Klima bakımı işlemlerinde, filtre, polen ve fan temizliği işlemleri önceliklidir. Öncelikli olan bu işlemlerden sonra, fan sıkışması gibi işlemlerin yanı sıra, diğer parçaların tek tek test edilmesi ile gerekli bakımlar işinin uzmanı sertifikalı elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir