Çayyolu Termoteknik Servisi

ÇAYYOLU TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

22İşinin uzmanları olan Çayyolu termoteknik servisi elemanları, sağlıklı çözümler sunmak için, etkili hizmet şekilleri oluşturmuştur. Pratik çözümlerle, klima, kombi ve beyaz eşya yıllık bakım işlemleri, kısa zamanda teslim edilmektedir.

Kombi bakım hizmetleri sunan ekiplerimiz, kombi bakımı için en uygun zamanın, kış aylarından önceki aylar olduğunu belirtmektedir. Yaz aylarından önce klima bakımı yapılmalıdır ve bu konuya önem verilmelidir.

Klima bakımı, günümüz şartlarında çok önemlidir. Klima bakımı işlemlerinde, öncelikle polen, filtre ve fan temizliği yapılmalıdır. Daha sonra diğer parçalar tek tek analiz edilmeli ve gerekli bakım – onarım işlemleri yapılmalıdır.

Kombi bakımı ise Çayyolu termoteknik servisi elemanları tarafından, cihazın çalıştırılması ile başlar. Ev sahibinin onayı ile bakım işlemeleri yapılmaktadır. Bakım işlemlerinde, cihazın sıcak su üretmesi, fanların çalışması ve diğer aksamlar, tek tek analiz edilir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, gerekli tecrübeye sahip olmakla beraber, sertifika eğitimi alarak, sertifikalı servis elemanı unvanı kazanmışlardır. Uzman olan ve profesyonel bakım hizmeti veren ekiplerimiz kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir