Çankaya Termoteknik Servisi

ÇANKAYA TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ BAKIM ONARIM TAMİR SERVİSİ

44Kış aylarında kombi, yaz aylarında bakımlı klimalar, rahat etmenizi sağlar. Bu nedenle, işinin uzmanı servis elemanlarımızla, aradığınız servis hizmetini bulabilirsiniz. Hızlı ve pratik çalışan ekiplerimiz, zamanında iş teslimi yapmaktadırlar.

Son baharda, Eylül ve Ekim aylarında, kombi bakımı yapılmalıdır. Yaz ayları girmeden Nisan ve Mayıs aylarında klima bakımı yapılmalıdır. Bu önemli iş için, işin uzmanı Çankaya termoteknik servisi elemanlarının uzman çalışma sistemi kullanılmalıdır.

Kombi bakımında kış aylarından önce gelen Eylül ve Ekim ayları seçilmeli. Bakım işleminde ekiplerimiz, su ısıtıcı tabaka, suyun ısınma süresi, sıcak suyun pompalanması, peteklerin ısınması gibi önemli noktalar test edilir. Gerekli bakım ve onarım işlemleri, işin uzmanı olan Çankaya termoteknik servisi elemanları tarafından yapılır.

Klima bakımı ise, yaz ayları girmeden yapılmalıdır. Bu bakım yapılırken filtre, fan ve polen temizliği yapılır. Bu temizlik işlemleri bittikten sonra, fan kısmının bakımı ve diğer kısımların bakımı yapılır. Ekiplerimiz sertifikalıdır ve işinde uzmandır. İşinin uzmanı olan ve oldukça etkili çözümler sunan ekiplerimiz, gerekli tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir