Çukurambar Termoteknik Servisi

ÇUKURAMBAR TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

22İşinde uzman olan ekiplerimiz, hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Hızlı ve pratik çözümler sunan ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar. İş teslimi için, gerekli olan uzman servis hizmeti, Çukurambar termoteknik servisi elemanları tarafından verilmektedir.

Sıcaktan bunaldığınızda, hemen eliniz klima düğmesine gider. Ancak klima etkisizdir. Bu gibi tatsız durumlarla karşılaşmamak için, yaz aylarından önce, klima bakımı yapmalısınız. Kış aylarından önce kombi bakımı ile sıcacık ve rahat kış aylarını geçirebilirsiniz.

           Çukurambar termoteknik servisi elemanları, aradığınız kombi hizmetini sunarken, öncelikle, kombinin çalışma sistemini ve sıcak su üretme kapasitesini ölçmektedir. Petek dâhil bütün parçalar test edilir ve cihaz yerinden sökülmeden, gerekli bakımlar yapılır. Yedek parça konusunda servisimizin sıkıntısı yoktur.

Fan, klimanın en etkili parçalarındandır. Fan temizliği, filtre temizliği ve polen temizliği, klima bakımında önceliklidir. Bu temizliklerden sonra, cihaz tam randıman çalışabilir. Ancak, yıllık periyodik bakımda, bütün parçalar test edilir ve yedek parça temin edilir. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. İşinin uzmanı ekiplerimize cihazlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir