Demetevler Termoteknik Servisi

DEMETEVLER TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Sürekli çalışan kombi ve klima gibi cihazlarla, diğer beyaz eşyalar, yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Günümüz teknolojisini en iyi şekilde takip eden teknik servisimiz, aradığınız kaliteli bakım işlemlerini yapmaktadır.

Yaz aylarında sıcaktan bunalmamak için, klimaları kullanırız. Yaz ayları girmeden klimaların bakımın yapmak, oldukça önemlidir. Kış ayları girmeden kombi bakımı yapmak, kış aylarında sorun yaşamamak için önemlidir.

Kombi bakım işlemleri cihaz sökülmeden, yerinde yapılır. Bakım için evinize gelen kombi servisi, kombiyi çalıştırır ve sıcak su üretimi, peteklerin ısınması ve fanın çalışması gibi testler uygular. Daha sonra ise, gerekli bakım işlemleri Demetevler termoteknik servisi tarafından yapılır.

Klima bakımı ise, yine işinin uzmanı Demetevler termoteknik servisi elemanları tarafından, filitre temizliği ile başlar. Daha sonra ise, gerekli diğer test ve bakımlar yapılır. Fanın çalışması test edilir ve gerekli yedek parçalar temin edilir. Bakım işlemleri yapılır.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimlidir. Yılların tecrübesine sahip olan ekiplerimiz, servis hizmetlerinde aradığınız uzman ve kusursuz hizmeti sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir