Elvankent Termoteknik Servisi

ELVANKENT TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya, kombi ve klima bakım işlerinde lider olan Elvankent termoteknik servisi elemanları, aradığınız hizmeti sunmaktadırlar. Günümüz teknolojisi ile oldukça başarılı işlemler gerçekleştiren servisimiz, uzun süre çalışan ve yıllık bakıma ihtiyacı olan beyaz eşya, kombi ve klima bakımında uzmandır.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, yaz aylarının sıcakları gelmeden klima bakımının yaptırılmasının önemli olduğunu beyan etmektedir. Yine işinde uzman olan ekiplerimiz, kış aylarında rahat etmek için, kombi bakımını kış aylarından önce yaptırılmalıdır.

Kombi bakımı işlemlerinde uzman olan ve aradığınız kaliteli hizmeti sunan Elvankent termoteknik servisi elemanları, cihazın su ısıtma, pompalama, petek ısıtma ve baca çalışma sistemlerini test etmektedir. Gerekli bakımlar belirlenir ve cihaz sahibinin onayı ile bakım işlemleri bitirilir.

Klima bakımı işlemlerinde başarılı olan ekiplerimiz, fan, filtre ve polen gibi parçaları itina ile temizler. Fan kısmının bakımının bitirilmesi ile beraber, geriye kalan parçalarda tek tek incelenir ve gerekli bakım yapılır. İşinin uzmanı olan sertifikalı ve tecrübeli elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yanında, kaliteli hizmet vermektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir