Emek Termoteknik Servisi

EMEK TERMOTEKNİK SERVİS

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

22Kombi, klima ve beyaz eşya gibi günlük hayatımızın çok önemli cihazları, yıllık bakım işlemlerinden geçirilmelidir. Bu yıllık bakım işlemlerinde, işinin profesyoneli olan servis ekiplerimiz tercih edilmelidir. Servis işlemlerinde uzman olan ve pratik çözümlerle hizmet veren Emek termoteknik servisi elemanları, aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Kombi bakımı için en iyi mevsim son bahar, klima bakımı için en iyi mevsim ilkbahardır. Son baharda yapılan kombi bakımı ile kış aylarında rahat günler geçirirsiniz. İlkbaharda yapılan klima bakım işlemleri ile yaz aylarında sorunsuz klima kullanmış olursunuz.

Klima bakımı ile yaz aylarında, sorunsuz bir şekilde serinlersiniz. Klima bakımına uzman ekibimiz, temizlik ile başlar. Filtre temizliği ile klimaya girişi temizlenir. Fan ve polen temizliği ile temizlik işlemi tamamlanır. Fanın dönmesi test edilir. Sıkışma veya performans düşüklüğü tespit edilir. En sonunda cihaz sahibinin onayı ile gerekli bakım işlemleri yapılır.

Kombi bakımı da sertifikalı ve tecrübeli elemanlarımız tarafından, cihazın açılması ile başlar. Cihazın sıcak su ısıtma kısmının çalışma performansı, fan ve petekle ilgili kısımlar test edilir ve Emek termoteknik servisi elemanlarınca bakımı yapılır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir