Eryaman Termoteknik Servisi

ERYAMAN TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Servis hizmetlerinde başarılı olmak için, işinin uzmanı olmak gerekir. İşinde uzman olan ve profesyonel çalışma sistemleri uygulayan ekiplerimiz, kombi, klima ve beyaz eşya bakımı işlemlerinde, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Eryaman termoteknik servisi elemanlarının tecrübeli olması ve sertifikalı olması, başarının sırrıdır.

Kombi bakım hizmetlerinin kaliteli olması için, kış aylarından önce, kombi bakımı yaptırılmalıdır. Yine kaliteli klima bakımı için, yaz aylarından önce klima bakımı yaptırılmalıdır. Bu, etkili bir bakım için önemlidir.

Kombi bakım işlemlerinde başarılı olan servis elemanlarımız, kombinin sıcak su üreten kısmı ve sıcak su kapasitesini, bacanın ve fanların çalışmasını, peteklerin ısınmasını ve diğer elektronik kısımların çalışmalarını test eder. Gerekli bakım Eryaman termoteknik servisi tarafından yapılır.

Klima bakımında uzman olan ekiplerimiz, işinde uzman, sertifikalı ve profesyonel çözüm yöntemleri ile çalışan kişilerden oluşmaktadır. Klima bakımında uzman olan ekiplerimiz, filtre, fan ve polen temizliğinin ardından, fanın çalışması ve diğer elektronik aksamların çalışmasını test eder ve gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirir. Yılda en az 1-2 defa elektronik cihazırların bakımını yaptırmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir