Etimesgut Termoteknik Servisi

ETİMESGUT TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

33İşinde uzman, sertifikalı ve tecrübeli Etimesgut termoteknik servisi elemanları, aradığınız teknik servis imkanlarını sunmaktadır. İşinde uzman olan ekipler, oldukça etkili çözümler sunmakta ve kombi, klima ve beyaz eşya cihazlarınızı en iyi şekilde bakıma tabi tutmaktadır.

Kombiler, kış ayları girmeden yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Yine klima cihazları ise, yaz ayları girmeden yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Bunun nedeni ise, yaz aylarında klimasız, kış aylarında kombisiz kalmamak içindir.

           Etimesgut termoteknik servisi elemanları, klima bakımına, temizlikle başlar, fan temizliği, polen temizliği ve filtre temizliği, klima servis işleminde ilk sırayı alır. Fan sıkışması ve benzeri sorunlar yanında, diğer sorunlarda dikkatli bir şeklide test edilir ve bakıma tabi tutulur.

İşinin uzmanı olan ekipler, kombi bakımında, öncelikle kombinin sıcak su üreten kısmı test edilir. Suyun pompalanması ve bacanın çalışması gibi özellikler tahlil edilir ve gerekli bakım işlemleri, müşterinin onayı ile kısa zamanda gerçekleşir.

Sertifikalı eğitim görmüş ve tecrübesi ile kendini kanıtlamış servis elemanlarımız, gerekli iş ahlakına sahip olup, cihaz onayı olmadan hiç bir işlem yapmamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir