Etlik Termoteknik Servisi

ETLİK TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

339-39-71Etlik Termoteknik Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 25 yıldır yalnızca kombi servis hizmeti vermekteyiz. Arızalanan kombileriniz artık sizler için sorun yaratmayacak. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İlk önceliğimiz can güvenliğiniz sonrası ise bütçenizi düşünüyoruz. Cihazların bakımı ya da onarımı için en yakınınızda bulunan teknik servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin can güvenliği için çabalıyor ve bu amaçla alanında uzman bir kadro ile işlerimizi yürütüyoruz. Etlik Termoteknik Kombi Servisi olarak 0 orijinal yedek parçalarla kombilerinizi onarıyor ve sizlere servisimiz olarak 1 yıl garanti süresi veriyoruz. Doğalgaz kullanımının sürekli arttığı günümüz şartlarında Etlik Şubesi olarak Ankara’nın kurtarıcısı niteliğindeyiz.

Kombiler sağladıkları kolaylıklar nedeniyle günümüzde hemen hemen her evde bulunmakta. İlerleyen zamanlarda doğalgazın ve bununla birlikte kombi kullanımının daha fazla artacağı düşünülmektedir.

Etlik Servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerle birlikte kombi bakımı ve onarımı daha güvenilir bir hale geliyor. Kombinizle ilgili her konuda çekinmeden bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ankara Merkez Kombi Etlik Şubesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir