Gölbaşı Termoteknik Servisi

GÖLBAŞI TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ BAKIM TAMİR SERVİSİ

44Kombi ve klima cihazları yanında, beyaz eşya cihazları, günümüz şartlarında en çok kullanılan ve yıllık bakıma tabi tutulması gereken cihazlardır. Günümüz şartlarında, bu cihazların bakımı, işinin uzmanı olan Gölbaşı termoteknik servisi tarafından yapılmaktadır.

Kombi bakımı için gerekli olan işlemler, kış aylarında yapılmalıdır. Bunun nedeni, kış aylarında kombisiz kalmanın büyük sıkıntı oluşturmasıdır. Yaz aylarında klimalar bakımlı olmalıdır. Yaza girerken bakım yaptırmak, klima kullanımı esnasında sorun çıkmasını engelleyecektir.

Yaz aylarının sıcak günlerinde bize nefes aldıran klima bakımı, filtre temizliği ile başlar. Polen denilen parçanın temizliğinden sonra, en önemli parça olan fan temizliği başlar. Fanın dönme gücü ve üfleme gücü gibi testler yanında, elektronik aksamlar da test edilir ve bakım işlemleri yapılır.

Kombi bakımında uzman olan Gölbaşı termoteknik servisi elemanları, kombiyi çalıştırırlar ve su ısıtma gücünü test edeler. Fanın çalışması ve diğer işlemlerle birlikte, cihaz yerinden sökülmede bütün işlemleri bitirilir. İşinin uzman olan, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarımız, bütün servis eğitimlerini tamamlamış, işinde uzman kişilerdir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir