Keçiören Termoteknik Servisi

KEÇİÖREN TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Sertifikalı ve işinde uzman olan ekiplerimiz, aradığınız hizmeti sunmaktadır. Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan ve oldukça etkili çalışan ekiplerimiz, sağlıklı ve etkili servis hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman olan Keçiören termoteknik servisi elemanları, pratik çözümler sunmaktadır.

Klima bakımı işlemlerinin başarılı olması için öncelikle, bakım işlemi, son bahar aylarında yapılmalıdır Eylül ve Ekim ayları yıllık bakım için uygun aylardır. Yine kombi bakımı ise, kış ayları girmeden yapılmalıdır. Kombi ve klima kullanırken aksaklık yaşanmaması için bu çok önemlidir.

Kombi bakımı için aradığınız servis hizmetini sunan sertifikalı Keçiören termoteknik servisi elemanları, kombinin petek ısıtma sistemini, bacaların çalışma sistemini ve sıcak su üretme kısmını tek tek analiz edip, gerekli bakım işlemini, cihaz sahibinin onayı ile gerçekleştirirler.

Klima bakımı ise, öncelikle, fan, polen ve filtre bakımı ile başlar. Fanın sıkışması ile birlikte oluşan arızalar ve diğer kısımların arızaları tespit edilir. Gerekli yedek parçalar temin edilir ve işinin uzmanı olan profesyonel çözümler sunan ve sertifikalı olan servis elemanlarınca bakım işlemi tamamlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir