Mamak Termoteknik Servisi

MAMAK TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya konusunda uzman olan servisimiz, kombi ve klima gibi önemli cihazların bakımı konusunda da uzmandır. Oldukça etkili çözümler sunan servis elemanları, sağlıklı çözümlerle, kombi, klima ve beyaz eşya gibi sürekli çalışan cihazların yıllık bakımını uzman çözümlerle bitirmektedir.

Kombi bakımı işlemlerinde son derece başarılı olan Mamak termoteknik servisi elemanları, kombi bakımını şiddetli kış şartları baş göstermeden yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Yine Mamak termoteknik servisi elemanları, klima bakımını da yaz ayları girmeden yapılmasını tavsiye etmektedir.

Kombi bakım işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz öncelikle cihazı çalıştırır ve sıcak su üretim kapasitesini belirler. Daha sonra ise, fan ve petek gibi kısımların çalışması test edilir. Yapılacaklar listelenir. Cihaz sahibi işlemi onaylayınca, cihaz yerinden sökülmeden bakımı bitirilir.

Klima cihazları ise, yine belli bir periyotta bakıma tabi tutulur. Öncelikle, işinin uzmanı olan servis elemanlarımız, polen, filtre ve fan parçalarını temizler. Daha sonra ise fanın çalışmasını ve diğer parçaları tek tek analiz eder. İşinin uzmanı, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarımız, bakım işlemlerini bitirirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir