Sincan Termoteknik Servisi

SİNCAN TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

22İşinin uzmanı olan Sincan termoteknik servisi elemanları, kısa zamanda servis hizmetlerini yapmaktadır. Sağlıklı servis hizmetleri yanında, aradığınız etkili hizmetleri sunan ekiplerimiz, kombi, klima ve beyaz eşya bakımında aradığınız hizmeti sunmaktadırlar.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, kombi bakımının etkili olması için, bakım işlemlerini kış aylarından önce yapılmasını tavsiye etmektedir. Yine önemli bir husus olan klima bakımı, ise bahar aylarından Nisan ve Mayıs aylarında yapılmalıdır. Böylece aradığınız etkili hizmet anlayışını yakalayabilirsiniz.

Kombi bakımında uzman olan Sincan termoteknik servisi elemanları, bakım işlemlerinde su ısıtma işlemleri, fanın çalışması ve diğer parçaların test edilmesi gibi hususlar, yıllık bakım ve onarımdan geçirilir.

Yaz aylarından önce yapılması gereken klima bakımı, öncelikle filtre bakımı, fan ve polen temizliği ile başlar. Fan sıkışması, elektronik kısımların çalışması gibi bütün parçalar tek tek testten geçirilir ve gerekli bakımları yapılır.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı olup, yılların tecrübesi ile aradığınız kaliteli servis hizmetlerini sunmaktadır. Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan cihazların yıllık bakımını, rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir