Ulus Termoteknik Servisi

ULUS TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşyalar senelerce çalışır ve yıpranır. Aynı şekilde klima ve kombi cihazları da sürekli çalıştıklarından yıpranırlar. Bu yıpranma nedeni ile yıllık bakıma tabi tutulurlar. Yıllık bakım işlemlerinin gerçekleşmesi için gerekli olan tek şey, işinin uzmanı olan, profesyonel çalışma sistemleri ile çalışan Ulus termoteknik servisi elemanlarıdır.

Kombi bakımında uzman olan Ulus termoteknik servisi elemanları, kombi bakımı için kışı beklememenizi tavsiye etmektedir. Bunun nedeni, kış aylarında rahat etmeniz içindir. Yaz aylarında bunaltıcı günlerde aksaklık yaşamamak için, klimalarınızı yaz aylarından önce, bahar ayları da bakıma tabi tutmalısınız.

Şiddetli soğukların etkili olduğu kış aylarında rahat etmek için kombi servisini çağırdığınız zaman, ilk olarak servis elemanları, kombiyi çalıştırırlar. Kombi çalıştıktan sonra, suyu ısıtması, fan kısmının çalışması ve petek ısınması gibi durumlar test edilir. Bu testten sonra, cihaza gerekli bakım, cihaz sahibinin onayı ile gerçekleşir.

Klima bakımı ise, işinin uzmanı olan ve sertifikalı eğitim yanında tecrübeli olan elemanlarımız tarafından, filtre, polen ve fan temizliği ile başlar. Diğer parçaların test edilmesi ile gerekli bakımlar yapılır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir