Yenimahalle Termoteknik Servisi

YENİMAHALLE TERMOTEKNİK SERVİSİ

KOMBİ TAMİR BAKIM SERVİSİ

22İşinin uzmanı olan teknik servisler, etkili çözüm yanında, aradığınız çözümleri sunan ekiplerdir. Klima, kombi ve beyaz eşyada profesyonel çözümler sunan Yenimahalle termoteknik servisi, hızlı ve pratik çözümlerle, aradığınız servis imkanlarını sunmaktadır.

Kombi bakımında uzman olan ekiplerimiz, kombi bakımı için kış aylarının beklenilmemesini, kış aylarından önce bakım yaptırılmasını tavsiye etmektedir. İşinin uzmanı olan Yenimahalle termoteknik servisi elemanları, klima bakımının yaz aylarından önce yapılmasını tavsiye etmektedir.

Filtre, polen ve fan temizliği ile başlayan klima bakımı, diğer parçaların analiz edilmesi ve gerekli bakım – onarım işlemlerinin yapılması ile devam etmektedir. Soğutma denemelerinden sonra, bütün aksaklıklar, cihaz sahibinin onayı ile bakımdan geçirilerek onarılır.

Sıcak su üretimi, baca, peteklerin ısınması ve diğer sıkışmalar ve bozukluklar, ilk anda kombi bakımında yapılan tahlillerdir. Bu tahliller sonucunda, gerekli bakım ve onarım, cihaz sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir.

Sertifika eğitim gören ve işinde uzman olan ekiplerimiz, uzman çalışma sistemleri ile çalışmaktadır. Profesyonel çalışma yöntemleri oluşturan servis ekiplerimiz, pratik çözümlerle kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir